Site Yönetimine Aidat Ayarı

Site Yönetimine Aidat Ayarı

Sonuç

Büyük ölçekli konut inşaatını hayatımıza sokmanın maliyetini şimdiden üstlendik; vatandaş memnuniyetini ölçmek için bir araç haline geldi.

Bu siteler, daha iyi yaşam koşulları ve sosyal aktiviteler sağlamak için markalı konut üreticileri tarafından geliştirilmiştir.Bu siteler aynı zamanda idealleri hayatımıza dahil etmektedir. Zamanla çok dikkat çeken aidatlara alıştık. İlk başta çok öfkelendik ve “Biz ev sahibi miyiz, kiracı mıyız?” Diyen vatandaş, “Uygun fiyata kaliteli hizmeti nasıl satın alabiliriz?” Diye düşünmeye başladı.

Memnuniyet Ölçüm Aracı Oldu

Güvenlik, kapalı otoparklar, yüzme havuzları, spor salonları, parklar ve çok sayıda yeşil alan, sosyal tesisler için ev satın almanın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bu hizmetleri sunmanın maliyetinin yüksek olduğu tespit edildiğinde genellikle şikayet konusudur.

Vatandaşlar, ödemekle yükümlü oldukları aidatlar artık memnuniyet biçimindedir. Mekânın yönetiminden memnun olan vatandaş düzenli olarak aidat ödüyor ama tatminsizliği, aidat ödememe ile aynı anda başlıyor.