Sanayi Sitesinde Çalışmalar Başlıyor

Sanayi Sitesinde Çalışmalar Başlıyor

Demre Belediyesi tarafından, 22 Şubat 2021 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen Yeni Demre Sanayi Sitesi’nde, süreç tamamlandı. İhaleyi kazan firma ile sözleşme imzalandı.

Demre Belediyesi tarafından yaptırılan ve kaba inşaatı tamamlanan Yeni Demre Sanayi Sitesi inşaatının 22 Şubatta yapılan alt yapı ihalesini, merkezi Antalya’da bulunan bir firma kazandı. Firma, 4.008.000 TL maliyet bedeliyle çıkılan ihaleyi, 2.721.000+KDV vererek kazandı. İhale sürecinin tamamlanmasının ardından Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya ve firma sahibi Kerem Emrah Neşvat arasında imzalanan protokolle firmaya yer teslimi yapıldı. Demre Yeni Sanayi Sitesi 120 gün içinde tamamlanacak.

İmza töreninde bir konuşma yapan Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, “İhale sürecini tamamladık. En geç ağustos ayında, esnafımız yeni sanayi sitemizdeki iş yerlerine taşınmış olacak. İhaleyi alan firma, yeni sanayi sitesindeki 76 iş yerinin sıvasını, iç ve dış boyasını, çatı örtüsünü, kapı ve penceresini, alüminyum kepenklerini ve gölgeliklerini yapacak. Arkadaşlarımızın verilen sürede işi bitirmeleri en büyük arzumuz. Hayırlı olsun” dedi.