Emtan İnşaat’tan Girne’ye Yeni Projeler

Kıbrıs'ın En Güzel Projeleri İçin Tek Adres Emtan İnşaat

Kıbrıs’ın en seçkin inşaat şirketlerinden olan Emtan İnşaat‘ın Girne’deki yepyeni projeleri için ön talepler toplanmaya başladı. Villadan rezidansa kadar sayısız konforlu yapılarıyla size dört dörtlük bir hayatın kapılarını aralayan Emtan İnşaat‘ın projeleri ise şöyle:

Emtan Deluxia

Emtan Deluxia Projesi birbirinden lüks 3 ve 4 yatak odalı olmak üzere toplamda 10 villadan oluşuyor. Çatalköy bölgesinde bulunan ve denize yürüme mesafesinde olan bu projenin 4 odalı villa tiplerinde özel havuz imkanı bulunuyor. Ocak 2020’de anahtar teslimi yapılacak Emtan Deluxia projesinde, her villaya özel şöminesi, merkezi ısıtma sistemi, klima ve kapalı garajı ile sizin ve ailenizin ihtiyacı olan rahatlığı burada bulmuş olacaksınız.

Emtan Green Park

Emtan Greenpark, Girne Alsancak bölgesinin tam girişinde, muhteşem bir lokasyonda bulunuyor. 8 blok ve 40 adet 2+1 lüks daireden oluşan bu projede jeneratör sistemi, klima sistemi, interkom sistemi, 7/24 güvenlik, bariyer sistemi, cctv güvenlik kamera sistemi ve ortak havuz mevcut. Projenin anahtar teslimi ise Haziran 2020.

Emtan Trio

Modern mimarisiyle öne çıkan ve 3 blok 31 daireden oluşan Emtan Trio projesinde 2+1, 3+1 ve 3+1 penthouse seçenekleri var Projede açık ve kapalı otoparka ek olarak Jeneratör sistemi, klima sistemi, interkom sistemi, yangın alarm sistemi, asansör ve cctv güvenlik kamera sistemi bulunuyor. Projenin anahtar teslimi ise Ekim ayında yapılacak.

Emtan Point

Türk Mahallesi’nin tam merkezinde bulunan Emtan Point Projesi 15 daire ve 2 adet ticari alandan oluşan butik bir proje ve 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Haziran 2021’de anahtar teslimi yapılacak projede jeneratör sistemi, klima sistemi, interkom sistemi, yangın alarm sistemi, asansör ve cctv güvenlik kamera sistemi mevcut.

Emtan Quattro

Haziran ayında anahtar teslimi yapılmış olan Emtan Quattro Projesi 22 adet 2+1, 14 adet 3+1 ve 6 adet dublex penthouse seçenekleri olan tüm daireler sahiplerini buldu. Profesyonel ve modern çizgileriyle Girne Merkez’e fark katan bu projede kiralanmak üzere her biri 240 metrekare kullanıma sahip 2 ticari alan bulunuyor.

Detaylı bilgi için Emtan İnşaat’a 0392 815 47 43 ve 0548 835 44 33 no’lu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu içerik