Eskişehir Odunpazarı Mamuca TOKİ Sosyal Konut Kura Çekilişi Canlı Yayın Bağlantıları

TOKİ Başkanlığı 29 Temmuz tarihli son sosyal konut kura çekilişi gün içinde gerçekleştirilecek. 2+1 ve 3+1 konutlar için kura çekilişi tamamlayacak olan TOKİ Başkanlığı toplamda 2 bin 450 hak sahibi belirleyecek. İşte TOKİ sosyal konut projesi kura çekilişlerinde günün programı.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı sosyal konut kura çekilişlerinin sonuna gelindi.  

Kurum tarafından Türkiye geneli 81 şehirde ve onlarca ilçede inşa edilecek sosyal konutlar için kura çekilişleri tamamlanıyor. 29 Temmuz Çarşamba gününün kura çekiliş programının ardından tüm hak sahipleri belirlenmiş olacak.

TOKİ SOSYAL KONUT KURA ÇEKİŞİ ESKİŞEHİR ODUNPAZARI MAMUCA

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek sosyal konut kura çekilişleri Eskişehir Odunpazarı Mamuca projesi için olacak. 

TOKİ Eskişehir Odunpazarı Mamuca projesinde toplam 2 bin 450 ev inşa edecek. İnşa edilecek bu evlerin 1715’i 241 konutlardan oluşacak. Geriye kalan 735 konut ise 3+1 daire şeklinde olacak. Bu konut projesinden ev sahibi olmak isteyenler için çekiliş işlemi sabah saatlerinde başlayacak. 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Eskişehir Odunpazarı Mamuca sosyal konut kura çekiliş işlemleri sabah saat 10.00 itibariyle başlayacak. Öncelikle 2+1 konutlar için hak sahipleri belirlenecek daha sonra 3+1 konutlar için.