DAP Yapı’dan Kazandıran Ödeme Yöntemleri

DAP Yapı'dan Kazandıran Ödeme Yöntemleri

Dap Yapı, inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olup, yeni ödeme planıyla ev alıcılarını memnun ediyor.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından biri olan DAPYapı, İstanbul’da “Teras Kule” projesi ve İzmir’de “DAPİzmir” projesi için yeni fırsatlar yaratıyor. Bu çerçevede “Başarılı Ödeme Stratejisi” ni uygulayan DAPYapı, peşinatsız, geçiş ödemesiz ve indirimli taksit ödemeli bir ödeme planı sunmaktadır.

İstanbul’daki Teras Tower projesinde peşinatsız, geçiş ödemesiz ve taksitli ödeme faaliyetleri de etkili olacak. Ayrıca Terrace Tower ve İzmir Action Party bu etkinliğin yanı sıra “bir yıl kira garantisi” imkanından da yararlanıyor.

İstanbul DAPYapı’nın Validebağ Konakları projesinde ise tüketicilere farklı bir pencere açıldı. Validebağ Konakları’nda% 5 nakit ödemenin yanı sıra faizsiz ödeme imkanı da sunulurken, peşin alımlarda% 20 indirim yanında% 10 KDV indirimi de sunuluyor.

DAPYapı, nitelikli projeleriyle İstanbul’da on binlerce markalı konut üretti ve ev sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. DAPYapı, ev sahibi olmak isteyenler için “gelir ödeme stratejisi” uygulayarak “peşinatsız, köprü ödemesiz ve taksitsiz ödeme planı” başlattı. Dap Yapı, Teras Kule ve Dapİzmir projelerini içeren etkinliklerle hayal kuranların ilgisini çekiyor.

DAP İzmir Satış Rekoru Kırdı

Ön talep döneminde satış rekorları kıran DAP İzmir (DAPİzmir) 31-32 katlı iki bloktan oluşuyor. 450 milyon TL’lik yatırıma sahip olan proje, balkonlu ferah daireler ve toplam 707 konut ve ticaret alanından oluşuyor. Sabit fiyat 324.000 litreden başlar.

Teras Kule Ve Dap İzmir’de 1 Yıl Kira Garantisi

DAPYapı, 2017 yılında da rekor kıran konut satışlarını sürdürürken, metro istasyonuna yürüme mesafesindeki Kartal’da DAP İzmir ve Teras Kule’de geçerli olan etkinlikte 1 yıllık kira garantisi verdi.