DAP Yapı’dan Kazandıran Ödeme Yöntemleri

DAP Yapı'dan Kazandıran Ödeme Yöntemleri

İnşaat sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dap Yapı, yeni ödeme planlarıyla, konut alıcılarının yüzünü güldürüyor.

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından DAP Yapı, İstanbul’daki projesi “Teras Kule” ve İzmir’de gerçekleştirdiği “DAP İzmir” projesi için yeni bir fırsat kapısı açtı. Bu çerçevede ‘kazandıran ödeme stratejisini’ devreye alan DAP Yapı, peşinatsız, ara ödemesiz, azalan taksitlerle ödeme planı sunuyor.

Peşinatsız, ara ödemesiz, azalan taksitlerle ödeme planı kampanyası, İstanbul’daki Teras Kule projesinde de geçerli olacak. Üstelik DAP İzmir ile birlikte Teras Kule’de bu kampanyaya ek olarak ‘1 yıl kira garantisi’ fırsatı da var.

DAP Yapı’nın İstanbul’daki bir diğer projesi olan Validebağ Konakları’nda ise tüketiciler için farklı bir pencere aralanıyor. Validebağ Konakları’nda yüzde 5 peşin, vade farksız ödeme imkanının yanı sıra; peşin alımlarda yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 10 KDV indirimi avantajı sunuluyor.

Geliştirdiği nitelikli projelerle İstanbul’da on binlerce markalı konut üretimine imza atan DAP Yapı, konut sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. Konut sahibi olmak isteyenler için ‘kazandıran ödeme stratejisini’ devreye alan DAP Yapı, ‘peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme planı’nı devreye aldı. Teras Kule ve Dap İzmir projelerinin dahil olduğu kampanya ile Dap Yapı, ev hayali kuranlara el uzatıyor.

DAP İzmir Satış Rekoru Kırdı

Ön talep döneminde satış rekorları kıran DAP İzmir, 31 – 32 katlı iki bloktan meydana geliyor. 450 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen, her biri balkonlu ve ferah dairelerden oluşan proje 707 konut ve ticari alanlardan oluşuyor. Daire fiyatları 324 bin liradan başlıyor.

Teras Kule Ve Dap İzmir’de 1 Yıl Kira Garantisi

2017 yılında elde ettiği rekor konut satışı ile yoluna emin adımlarla devam eden DAP Yapı, İzmir’de hayata geçirdiği DAP İzmir ve Kartal’da metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan Teras Kule’de geçerli kampanyada ayrıca 1 yıl kira garantisi de sunuyor.