Büyük Fırsat! Emlak Konut Arsa Satışı İhalesi Düzenliyor

Büyük Fırsat! Emlak Konut Arsa Satışı İhalesi Düzenliyor

Arsa yatırımı yapmak isteyen kişiler için büyük fırsat! Emlak Konut arsa satışı için ihale düzenleyeceğini duyurdu. Emlak Konut ihale ilanları haberimizde.

Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketleri arasında yer alan Emlak Konut Başakşehir Millet Bahçesi, Başakşehir Şehir Hastanesi, Kuzey Yakası Ofisleri ve Metro İstasyonu’na komşu arazileri satışa sunuyor.

Lokasyonu ile yatırım değeri yüksek arsa ihalesi düzenleyen Emlak Konut ihale tarihini 11 Temmuz 2019 olarak duyururken 2 adet arsa için teklif vermek isteyen kişiler 10 Temmuz 2019, saat 17:00’ye kadar teklif verme fırsatına sahip olacaklar.

Emlak Konut İhale Süreci

Birinci adım olarak istekliler geçici teminat bedellerini yatıracaklar.

Ardından geçici teminat mektubu ve ihale teklifleri ilgili belgeler ile Emlak Konut Genel Merkezi adresine teslim edilecek.

Tüm bu işlemleri tamamlayan kişiler Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesi imzalayacak ve Emlak Konut ihale bayrağını teslim alacak.

11 Temmuz 2019 tarihinde Emlak Konut Genel Merkezi adresinde bulunan binada ihale düzenlenecek ve arsa satışı tamamlanacak.