Başyapıt Dragos’a Büyük İlgi

Başyapıt Dragos’a Büyük İlgi

Başyazıcı Grup, İstanbul’un ilk konut projesi başyapıtı Dragos’tan doğdu

Butik bir proje olarak tasarlanan “Masterpiece Dragos” 32.000 metrekarelik bir alanı kaplıyor ve 25 kat ve 3 kat olmak üzere iki kattan oluşuyor. Proje, şehir merkezinde ve şehrin baskısından uzak bir konumda olup, 150 konut ve 8 ticari üniteden oluşmaktadır. Şaheser Dragos’ta 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1, 4 + 1 daire seçeneklerinin yanı sıra 82 metrekare ile 289 metrekare arasında değişen bahçe ve çatı dubleks daireler yer alıyor.

Masterpiece Dragos (Masterpiece Dragos) şehir merkezinde konforlu, ferah ve kullanım odaklı bir yaşam alanı sağlayarak yatırımcılarına özel fırsatlar sunuyor

Projede açık yüzme havuzu, fitness alanı ve sporu eğlenceli hale getiren sauna, çocuk oyun alanı ve oyun alanı bulunmaktadır. Masterpieces Masterpieces (Dragons) da 8 mağazalı bir butik pazarda yer alıyor, böylece marketten kuaföre (restoranlardan kafelere) günlük ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Dragos, 2018 yılı sonunda E-5’e araçla 2 dakika, Minibüs Caddesi’ne araçla 1 dakika, İstanbul Bölge Mahkemesine 3 dakika, İstanbul İhir Üniversitesi ve Kartal’a araçla 5 dakika mesafede teslim edilecektir. Devlet Hastanesi arabayla 5 dakika uzaklıktadır. 3 dakika uzaklıkta yer almaktadır.