“Basın Ekspres”in Beklenen Projesi Nivo İstanbul’un Tesis ve Site Yönetimini Atalian Türkiye Üstlendi

“Basın Ekspres”in Beklenen Projesi Nivo İstanbul’un Tesis ve Site Yönetimini Atalian Türkiye Üstlendi

Cathay Group’un Basın Ekspres Yolu, Güneşli E-5, TEM ve sahil yolunu birbirine bağlayan kavşak noktasında 200 bin metrekare alan üzerinde gerçekleştirdiği Nivo İstanbul projesinin temizlik, güvenlik, teknik hizmetler yönetimi ve site yönetimini

Atalian Türkiye Gerçekleştirecek

Türkiye’nin en büyük tesis yönetimi firmalarından Atalian Türkiye, hizmet verdiği gayrimenkul projelerine bir yenisini ekledi. Cathay Group’un Küçükçekmece’de hayata geçirdiği ödüllü karma projesi “Nivo İstanbul”un entegre tesis yönetimi Atalian tarafından gerçekleştirilecek. Nivo İstanbul, 200 bin metrekare üzerine kurulu alanda konut, işyeri ve mağazalardan oluşuyor. Atalian, yapılan anlaşma kapsamında 5 yıl süre ile projenin temizlik, güvenlik, teknik hizmetler yönetimi ve site yönetiminden sorumlu olacak.

Cathay Group ve Atalian Türkiye arasında yapılan iş birliğine yönelik bir açıklama yapan Atalian Türkiye CEO’su Barış Ünalp: “İstanbul’un önemli projeleri arasında yer alan Nivo İstanbul’un entegre tesis yönetimini üstlenmekten dolayı mutluyuz. Cathay Group, profesyonel bir bakış açısına sahip olmamız ve tesis yönetimi alanındaki uluslararası tecrübemiz nedeniyle bizi tercih etti. Atalian, yapısı itibarıyla kendi bünyesinde de tesis yönetimini benimsemiş bir şirket. Bu çok sesliliğimizle de iş ortaklarımızın farklı isteklerini hızlı bir şekilde, tek noktadan gerçekleştirecek kapasitede ve esneklikte hizmet sunabiliyoruz. Bu sayede müşterilerimize maliyet, zaman, enerji verimliliği gibi pek çok konuda avantaj sağlıyoruz” dedi.

Nivo İstanbul projesinin temizlik, güvenlik, teknik hizmetler yönetimi ve tesis yönetimini yürütecek olan Atalian Türkiye; teknik hizmetler kapsamında, klima-kazan-asansör bakımları, tüm elektrik ve mekanik sistemlerin bakım ve arıza sistemleri yönetimi sunacak. Ayrıca Isıtma-soğutma tesisatı, sıhhi tesisat, havalandırma, yangın söndürme tesisatı, klima bakım onarım hizmetleri de verilecek.

Atalian Türkiye Hakkında

Dünyanın önde gelen tesis yönetim hizmetleri sağlayıcılarından biri olan Atalian Global Services, 30’dan fazla ülkede 125 binden fazla çalışanıyla özel sektör ve kamudaki müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte çözümler geliştiriyor.

2013 yılında Türkiye pazarına giren Atalian Türkiye bünyesinde 5 bini aşkın kişi çalışıyor. Atalian Türkiye, entegre tesis yönetimi hizmetleri kapsamında müşterilerine çok geniş bir hizmet alanıyla destek veriyor: tesis yönetimi, enerji yönetimi, bina otomasyon sistemleri, temizlik, güvenlik, teknik bakım, resepsiyon, peyzaj, inşaat & renovasyon. Atalian Türkiye, seçilen stratejik alanlarda 5 yıl içinde Türkiye’nin en büyük entegre tesis yönetimi firması olmayı hedefliyor.

Atalian Türkiye’nin hizmet verdiği önemli markalar arasında Renault, Ford, Mercedes, Bosch, CarrefourSA, Migros, Sütaş, Coca-Cola, Ikea, Boyner, LCW, Gratis, Media Markt, Simit Sarayı, Panasonic-Viko, Yapı Kredi, Odeabank, UPS, Nef, TED Ankara Koleji, TED Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Aselsan, Doğuş Grubu ve Anadolu Grubu ile İnİstanbul, Brooklyn Park, Nivo İstanbul projeleri yer almaktadır.