Akkuş Grup Yeni Projesi Yakında Satışta!

Akkuş Grup yeni projesi yakında satışta!

Alıcısına kolaylık sunmaya devam eden Akkuş Grup, Kavaklı’daki yeni projesinin iki ay içerisinde satışa çıkaracak.

Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik daralmanın ancak çalışarak ve üreterek aşılabileceğine inanan Akkuş Grubu, gayrimenkulde de yaz molası vermeden çalışmalarına devam ediyor. Şirket, birkaç ay önce lansmanını gerçekleştirdiği Alya Grandis projesinde konut alıcılarının nakden elini rahatlatmak için yeni bir kampanya başlatırken, bir yandan da Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde yapacağı yeni projenin hazırlıklarını da hızlandırdı.

Gelişmelerle ilgili açıklamalar yapan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, GYODER üyesi olarak yüzde 0.98 faiz kampanyasına katılarak sektöre ve konut alıcılarına destek olduklarını söyledi. Akkuş, kampanyanın sona ermesinin ardından şirket olarak alıcılara sunabilecekleri imkanları masaya yatırarak yeni bir kampanyaya start verdiklerini belirtti. Abdülkadir Akkuş, bu kampanya çerçevesinde verilecek peşinat oranına göre alıcılara kalan kısmı 36 aya varan vadelerde taksitlendirme imkanı sunduklarını söyledi.

Kavaklı’da 2 Ay İçinde Satışlar Başlayacak

Şirketin aynı bölgede inşaatını gerçekleştirdiği Alya Penta projesinde ise hayat başladı. Hemen teslim projedeki son 10 dairenin satışı yapılırken, Akkuş Grup Beylikdüzü Kavaklı bölgesindeki arsasında yükselecek yeni proje için de mimari çalışmaları başlattı. Yeni projede satışların 2 ay içinde başlaması planlanıyor.