Akkuş Grup Yeni Projesi Yakında Satışta!

Akkuş Grup yeni projesi yakında satışta!

Alıcısına kolaylık sunmaya devam eden Akkuş Grup, Kavaklı’daki yeni projesinin iki ay içerisinde satışa çıkaracak.

Ülkedeki ekonomik daralmanın ancak emek ve üretimle aşılabileceğine inanan Akkuş Grubu, yaz tatili yapmadan gayrimenkul sektöründe faaliyetlerine devam ediyor. Şirket, birkaç ay önce hayata geçirdiği Alya Grandis projesinde ev alıcılarının nakit harcamalarını azaltmak için yeni bir kampanya başlatırken, Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde yeni proje inşaatı hazırlıklarına da hız verdi.

Gelişmelerle ilgili açıklama yapan Akkuş Grup Başkanı Abdülkadir Akkuş, GYODER üyesi olarak% 0,98 faiz oranı kampanyasına katıldığını, sektöre ve ev alıcılarına destek verdiğini söyledi. Akkuş, etkinlikten sonra şirket için alıcılara sağlayabilecekleri fırsatları tartışarak yeni bir etkinlik başlattıklarını söyledi. Abdülkadir Akkuş, bu etkinlik çerçevesinde alıcılara kalan parçaları peşinat oranına göre 36 aya kadar taksitle yükleme imkanı vereceklerini söyledi.

Kavaklı’da 2 Ay İçinde Satışlar Başlayacak

Sonuç

Firmanın aynı bölgede yaptırdığı Alya Penta projesi ile hayat başladı. Akkuş Grup, projenin son 10 ünitesini anında teslim ederken aynı zamanda Beylikdüzü Kavaklı arazisi üzerinde yükselecek olan yeni projenin inşaatına da başladı. Yeni projede satış planı 2 ay içerisinde başlıyor.